Sprawdzone i polecane narzędzia do bloga

Blog Kobiece Finanse prowadzony jest na platformie WordPress, a hostowany na serwerach Linuxpl.com:
Linuxpl.com

Wcześniej trzymałam go na HostingHouse, niestety wraz ze wzrostem popularności bloga i liczby odwiedzających musiałam poszukać mocniejszej platformy 🙂 Linuxpl.com w pełni spełnia moje obecne oczekiwania – serwery działają szybko i są mega stabilne, mają bardzo dobrą obsługę antyspamową. Dział techniczny na zapytania odpowiada szybko i profesjonalnie, ale też tak, by nieobeznany w technikaliach klient zrozumiał, o co chodzi. Bardzo polecam!

Na blogu jest teraz wykorzystywany responsywny szablon GeneratePress. Bardzo łatwy w konfiguracji i przejrzysty, a kolorystyką akurat odpowiadający moim zdaniem tematyce finansowej.

Kanał RSS możecie natomiast czytać dzięki usłudze FeedBurner. Ruch na blogu analizuję z pomocą Google Analytics, a pozycję strony w wyszukiwarkach dzięki Free Monitor for Google oraz Free SEO Software. Korzystam także z platformy SentiOne do minitorowania zasięgu moich postów i share’ów w różnych miejscach w sieci – na platformach społecznościowych, innych blogach, forach internetowych.

Korzystam także z platformy online do tworzenia i obróbki grafik o nazwie Canva. To potężne narzędzie, które służy mi do tworzenia ebooków, PDFów do pobrania oraz grafik zoptymalizowanych pod Pinterest. Polecam!

Programy partnerskie

Korzystam z następujących programów afiliacyjnych:Inne programy partnerskie:

Blog Kobiece Finanase dostępny jest w katalogach i w agregatorach:

Podziel się:

5 komentarzy do wpisu „Sprawdzone i polecane narzędzia do bloga”

  1. Hej, cześć.

    Właśnie trafiłem na Twój blog. Przede wszystkim jest przejrzysty co już zachęca mnie do czytania. Odnośnie tematyki również widzę, że ciekawe tematy poruszasz, zamierzam je więc śledzić.

    Jedno mnie tylko zastanawia. Nie obawiasz się, że podając wtyczki których używasz na talerzu będziesz ofiarą jakiegoś włama na bloga ? Dziś wiele młodocianych pseudohakerów poluje na takie info.

    Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia 😉

    • Cześć Adrian, dzięki za ciepłe słowa! Cieszę się, że spodobały CI się treści, które tworzę. Natomiast co do wtyczek – hmm, przyznam, że nie pomyślałam o tym od tej strony 🙂 To raczej miał być ukłon w stronę innych, początkujących blogerów, by mogli podejrzeć narzędzia, które są efektywne i które polecam. Ale fakt, teraz muszę się poważnie zastanowić nad publikacją informacji dotyczących wtyczek. Dzięki i pozdrawiam, Dana.

Dodaj komentarz