IDEA RUN Wybiegaj sobie WYŻSZY PROCENT na lokacie!

Wybiegaj sobie wyższe oprocentowanie na lokacie!

Jak spędzacie jesienią przeważnie swój czas wolny? Surfując po sieci? Oglądając TV? Czytając książki, przykryci ciepłym kocykiem? A może wolicie wykorzystać ten czas aktywnie? Ja w minionych miesiącach przystopowałam z ćwiczeniami i w zasadzie ograniczałam się tylko do jazdy na rowerze. Postanowiłam to zmienić i wrócić do dawnego planu treningowego. Pierwszy krok już za mną, bo dzisiaj odwiedziłam siłownię o 6 rano, tuż przed pracą 🙂 Polecam taki początek dnia każdemu. Podobno efektywność porannego wysiłku fizycznego jest wyższa o 20% od tego wykonywanego pod wieczór. A jeśli nie lubicie ćwiczyć na siłowni, to wyjdźcie pobiegać – też przetestowałam ten sposób, daje niezłego kopa na resztę dnia. Warto! Tym bardziej, że IDEA Bank ma teraz dla nas skuteczną zachętę do tego, by się poruszać na świeżym powietrzu 🙂 Na Endomondo IDEA Bank wespół z portalem Money.pl zorganizowali akcję IDEA RUN – Wybiegaj sobie WYŻSZY PROCENT na lokacie!

Na profilu rywalizacji możemy wyczytać:

Biegasz? Biegnij! I patrz jak rośnie procent na Twojej lokacie. Ruszyła bowiem spektakularna akcja „IDEA RUN”, skierowana do zapalonych biegaczy. To wspaniała IDEA – im więcej biegasz, tym większy procent na lokacie otrzymasz od banku. Czyż to nie piękne, łączyć przyjemne z pożytecznym? Co prawda, za oknem złota polska jesień. Nie straszne nam jednak deszcze i ochłodzenie. W końcu, jak mawiają doświadczeni sportowcy, dla prawdziwej pasji nie ma złej pogody. To także świetny czas, żeby pomnożyć swoje oszczędności. Na horyzoncie pojawiła się właśnie specjalna Lokata IDEA RUN. W związku z tym, Idea Bank wspólnie z Endomondo organizują wielką akcję pod hasłem „IDEA RUN”. Wykorzystaj moment. Jeśli masz już konto w serwisie Endomondo, przejdź na stronę, kliknij „Załóż Lokatę” i weź udział w rywalizacji życia! Nie ważne czy w ciągu miesiąca przebiegniesz 20 czy 150 kilometrów. W „IDEA RUN” nie ma przegranych.

Lokata Idea Run
Źródło: Money.pl

Widać, że rywalizacja cieszy się dużym zainteresowaniem – w tej chwili udział zgłosiło ponad 9 tys. osób! Akcja wystartowała 01.10.2014 r. i potrwa do 31.10.2014 r. 

Jakie warunki trzeba spełnić, by cieszyć się wyższym oprocentowaniem? Najważniejsze moim zdaniem punkty regulaminu, to:

 • Trzeba oczywiście włączyć się do rywalizacji w serwisie Endomondo oraz wypełnić wniosek o otwarcie lokaty;)
 • Statystyki dotyczą tylko dyscypliny Bieganie, liczy się największa liczba przebytych kilometrów.
 • Trening musi być zarejestrowany przez urządzenie mobilne za pomocą technologii GPS – treningi dodawane ręcznie nie są wliczane do rywalizacji.
 • Próby oszustwa grożą wykluczeniem z rywalizacji, może to nastąpić bez ostrzeżenia.
 • Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Rywalizacji w terminie 21 dni od poinformowania o wynikach.
 • W dniu 05.11.2014 r. zostanie obliczona liczba kilometrów pokonana przez każdego z uczestników i jeśli dojdzie do podwyższenia oprocentowania, to będzie ono podwyższone za cały okres umowny lokaty. Bank poinformuje o tym do dnia 07.11.2014 r.

Jakie cechy posiada lokata IDEA RUN?

 • wysokie oprocentowanie do 4% (patrz tabela poniżej),
 • kwota lokaty od 1 000 zł do 100 000,
 • okres lokaty – 4 miesiące,
 • możliwość otworzenia lokaty przez internet,
 • jest to lokata odnawialna,
 • w czasie trwania lokaty nie można dokonywać dopłat do lokaty ani wypłat z niej,
 • zerwanie lokaty przed terminem jej zapadalności oznacza utratę odsetek,
 • założenie lokaty IDEA RUN możliwe jest bez otwierania konta bankowego oraz bez dodatkowych produktów bankowych.
Przebyte kilometry - oprocentowanie lokaty IDEA RUN
W promocji Idea Banku wysokość oprocentowania zależy od przebytych kilometrów – info z Karty Produktu

I co o tym myślicie? Moim zdaniem oferta zasługuje na uwagę – choćby dlatego, że jest bodziec, by ruszyć swoje cztery litery z fotela. Odrobina ruchu każdemu wyjdzie na zdrowie, a jeśli bank nam za to dodatkowo płaci – to czemu nie?

Co prawda lokata ta nie ma takiego gwarantowanego oprocentowania, co opisywana przeze mnie niedawno Lokata Happy, ale moim zdaniem czynnik prozdrowotny użyty w promocji tego produktu bankowego jest bezcenny 😉 To jak? Czujecie się zmobilizowani? Jeśli tak, to do startu, gotowi… Powodzenia!

9 myśli na temat „Wybiegaj sobie wyższe oprocentowanie na lokacie!

 1. Też z rana odwiedziłem salę, choć teraz wracając autobusem mięśnie dają znać 🙂 fajna propozycja, na pewno wielu to zmobilizuje do dbania nie tylko o finanse a i o zdrowie 🙂

 2. Ciekawa promocja. Fajnie, że można podwyższyć swoje oprocentowanie w taki sposób. Jestem ciekawa czy na koniec akcji zostanie ona jakoś dobrze podsumowana. Lubię przeglądać takie informacje.

Dodaj komentarz