Konkurs książkowy “Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów”

Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów powoli zmierza ku finałowi. Mam nadzieję, że wiele wynosicie z tego cyklu edukacyjnego. W moich kanałach social media zapowiadałam, że wspólnie z partnerem cyklu, księgarnią Maklerska.pl, szykujemy dla Was dodatkową atrakcję. I oto nadszedł ten moment – startujemy z konkursem, w którym do wygrania są nowości książkowe z asortymentu Maklerska.pl! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej zabawy 🙂 To doskonała okazja do wzbogacenia swojej inwestycyjnej biblioteczki o bardzo wartościowe pozycje!

UWAGA - w tym wpisie znajdziesz linki afiliacyjne!
Gram w otwarte karty, dlatego już na początku zaznaczam, że w treści tego wpisu znajdziesz komercyjny link partnerski. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się za jego pośrednictwem skorzystać z usługi partnera tego artykułu, mam szansę na otrzymanie za to prowizji. Linki te należą do programu afiliacyjnego księgarni internetowej Maklerska.pl:


Partner wpisu: Maklerska.pl


Nie nawiązuję współprac z niesprawdzonymi dostawcami, nie promuję produktów, których nie wypróbowałam. Polecam to, co moim zdaniem jest warte zainteresowania, co może się Tobie przydać, jest przeze mnie sprawdzone i najzwyklej w świecie ułatwia życie. Maklerska.pl dostarcza rzetelnie opracowaną, merytoryczną literaturę fachową. To główny powód, dlaczego nawiązałam tę współpracę.

Bardzo Ci dziękuję, jeśli skorzystasz z tych linków! W jakiś sposób zwróci mi się wtedy trud, jaki włożyłam w powstanie cyklu Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów i napisanie tego artykułu, który - mam nadzieję - będzie mieć dla Ciebie wartość praktyczną i edukacyjną.

Co można wygrać w konkursie książkowym Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów?

Zacznijmy do konkretów, czyli jakie czekają na Was nagrody. Przewidzieliśmy nagrodzenie 3 osób:

 • 1 miejsce – książki „Psychologia giełdy” André Kostolany’ego oraz „Giełda. Początek” Tomasza Treli, a także bon upominkowy o wartości 100 zł na książki z oferty Wydawnictwa Maklerska.pl
 • 2 miejsce – książki „Psychologia giełdy” André Kostolany’ego oraz „Giełda. Początek” Tomasza Treli, a także bon upominkowy o wartości 50 zł na książki z oferty Wydawnictwa Maklerska.pl 
 • 3 miejsce –  książka „Giełda. Początek” Tomasza Treli, a także bon upominkowy o wartości 50 zł na książki z oferty Wydawnictwa Maklerska.pl

Listę książek objętych zwycięskim bonem można sprawdzić pod adresem: https://maklerska.pl/ksiegarnia/tag/maklerska/ 

Głównymi nagrodami są tegoroczne nowości:

 • z książki Tomasza Treli pt. “Giełda. Początek” dowiecie się głównie, jak zacząć inwestować na giełdzie za granicą. W środku znajdziecie także wiele wskazówek dotyczących inwestowania na giełdzie dla początkujących, które można zastosować na naszym rodzimym rynku.
 • Natomiast książka Andre Kostolany’ego pt. “Psychologia giełdy” wprowadzi Was w fascynujący świat ludzkich zachowań na giełdowym parkiecie. Co sprawia, że nawet osoby, które chłodno kalkulują, podejmują na giełdzie nieracjonalne decyzje? Kostolany poszukuje odpowiedzi na podobne pytania na przykładach zdarzeń z własnego życia, zamieniając nudny wykład z ekonomii we frapującą anegdotę.

Co musisz zrobić, by wygrać?

Przede wszystkim, należy wysłać na adres konkurs@kobiecefinanse.pl swoje zgłoszenie, zawierające w tytule maila frazę “Konkurs SIKF” 😉

Termin zgłoszeń upływa 10.12.2021 r.!

Zgłoszenie powinno zawierać:

 1. Poprawną odpowiedź na pytanie: kto jest nazywany „Wyrocznią z Omaha”?
 2. Załącznik – wykonane zadanie konkursowe: opisanie w kilku zdaniach własnej strategii inwestycyjnej. Możesz uwzględnić np. następujące aspekty:
  • czym się kierujesz przy inwestowaniu pieniędzy?
  • Czy inwestujesz w akcje na giełdzie, czy także w inne aktywa – dlaczego?
  • Jakie widzisz zalety i słabe punkty swojej strategii?
  • Jakie są Twoje cele inwestycyjne i horyzont czasowy?
  • Czyja filozofia inwestycyjna stanowi Twoją inwestycyjną inspirację?
  • Itp.

Tekst Zadania konkursowego nie powinien przekroczyć 1 strony A4 znormalizowanego maszynopisu zapisanego w formacie .pdf, .rtf, .doc, .docx lub .odt . Co to oznacza “znormalizowany maszynopis”? Składa się na niego ok. 1300-1800 znaków na stronie, w tym liczone są spacje i znaki interpunkcyjne. Do sprawdzenia objętości tekstu możesz wykorzystać ten licznik.

Tekst Zadania konkursowego powinien być opatrzony u góry imieniem i nazwiskiem Uczestnika. Przy ocenie zadania będą brane pod uwagę m.in.: oryginalność i kreatywność odpowiedzi, wartość merytoryczna tekstu, poprawność językowa i stylistyczna.

Oczywiście przesłana praca konkursowa nie może naruszać praw autorskich osób trzecich 🙂 Wykrycie naruszenia oznacza dyskwalifikację! Uczestnik nie może ponadto wykorzystywać tekstów własnego autorstwa już wcześniej gdziekolwiek opublikowanych.

Przy wysłaniu zgłoszenia nie zapomnij umieścić w mailu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu! Jej wzór oraz pozostałe szczegóły dotyczące zasad konkursu znajdziesz w regulaminie:

Pobierz regulamin konkursu książkowego “Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów”

Przeczytaj go, żeby nie było niejasności co do zasad wysyłania zgłoszeń i przyznawania nagród, ponieważ na tej stronie daję tylko zajawkę tego, co trzeba zrobić i do kiedy 😉

Wszelkie materiały publikowane na blogu i moich kanałach social media oraz w kanałach Fundatora Nagród promujące Konkurs mają wyłącznie charakter reklamowy, natomiast wiążący charakter mają wyłącznie postanowienia zawarte w pliku Regulaminu!

Gorrrrrąco zachęcam do udziału w Konkursie i wypatruję z niecierpliwością pierwszych zgłoszeń! Prócz nagród książkowych, Zwycięzców czeka publikacja ich prac na blogu Kobiece Finanse w dedykowanym wpisie.

Czeka na Was sława, chwała, podziw w oczach przyjaciół i rodziny 😉

Tak więc nie ma się nad czym zastanawiać – migiem, piszcie, nie zwlekajcie! 🙂

Podobał Ci się ten wpis? Uważasz go za przydatny? Chcesz mnie wesprzeć?
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się nim ze znajomymi!
Nieco niżej znajdziesz przyciski do udostępniania artykułu w różnych serwisach internetowych. Dla Ciebie to jeden klik, który trwa chwilę, a dla mnie szansa na dotarcie z wartościowymi treściami do nowych odbiorców 🙂 DZIĘKUJĘ!

Zapraszam Cię też do polubienia bloga Kobiece Finanse na Facebooku oraz śledzenia go na Twitterze lub obserwowania na Instagramie. Jestem również obecna na platformie Pinterest.

Najbardziej zachęcam jednak do zapisania się na mój newsletter. Wtedy zawsze będziesz na bieżąco z nowymi wpisami, ciekawostkami, wartymi odnotowania wydarzeniami i poradami 🙂

Absolwentka germanistyki oraz informatyki i ekonometrii. Propagatorka idei edukacji finansowej. Pomaga kobietom zdobyć pewność siebie w obchodzeniu się z pieniędzmi, wspiera je w budowaniu własnej stabilności i niezależności finansowej. Autorka poradników "Pieniądze dla Pań" oraz "Kariera dla Pań". Zawodowo związana z branżą IT, gdzie pracowała jako twórczyni stron internetowych, kierowniczka projektów, scrum master i dyrektorka finansowa.

3 komentarze do “Konkurs książkowy “Szkoła Inwestowania Kobiecych Finansów””

Dodaj komentarz