Konkursowa końcówka roku

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają wyjątkowo konkursową końcówkę roku, czyli to, co łowcy okazji lubią najbardziej. Natrafiłam na dwie naprawdę interesujące akcje, na które chciałabym zwrócić Waszą uwagę. Wchodzę sobie na portal dla bibliofilów LubimyCzytać.pl, by kolejną pozycję w swojej biblioteczce przenieść z kategorii “teraz czytam” do “przeczytane”, a tam moim oczom ukazuje się miła niespodzianka. Portal ten razem z bankiem BZ WBK przygotował dla użytkowników nie lada gratkę – przy założeniu Konta Godnego Polecenia, mogą oni skorzystać z następujących promocji:

  • Po otwarciu Konta, użytkownik otrzymuje kod uprawniający do wybrania książki z całej oferty księgarni i wydawnictwa znak.com.pl, za którą zapłaci symboliczną złotówkę. Co więcej, wesprze w ten sposób Bibliotekę Narodową, bowiem drugi egzemplarz wybranego przez niego tytułu zasili jej zbiory.
  • Po zrealizowaniu na Koncie 5 transakcji, użytkownik otrzymuje kod obniżający wartość zakupów o 100 zł do wykorzystania w serwisie znak.com.pl.

Kliknij tutaj, by znaleźć pełny regulamin promocji “Konto Godne Polecania książkowym molom”.

Jednak to nie koniec atrakcji, a zaledwie ich część pierwsza 🙂 Bank BZ WBK jest również fundatorem nagród na recenzję miesiąca na LubimyCzytać.pl. Akcja trwa od listopada 2013 roku do lutego 2014 roku. Konkurs polega na napisaniu krótkiej recenzji, mającej od 1000 do 2000 znaków, licząc razem ze spacjami. W danym miesiącu można zgłosić do 3 recenzji swojego autorstwa. Co w nagrodę? Co miesiąc wybieranych jest 8 autorów najlepszych recenzji, do których wędrują: iPad Mini, dwa czytniki Kindle Paperwhite i pakiety książek. Napisanie takiej recenzji to w gruncie rzeczy pestka dla każdej aktywnie udzielającej się na łamach LubimyCzytać.pl osoby. Sama publikuję zazwyczaj swoją opinię po co ciekawszych książkach (lub tych tak fatalnych, że chcę innych przed nimi ostrzec, hehe). Tak więc udział w konkursie jest sprawą naturalną i nie wymaga w zasadzie dodatkowego nakładu pracy.

Kolejną ciekawostką jest loteria banku BGŻ, która wystartowała 6-go listopada i potrwa do 31-go stycznia przyszłego roku. I tutaj naprawdę stawką są grube pieniądze, ponieważ wśród biorących udział w loterii zostanie wylosowana nagroda główna w postaci 500 000 złotych, a 100 osób otrzyma po 5000 złotych. Tak, nie przewidzieliście się, oni serio taką pulę przygotowali 😉 W loterii mogą brać udział nowi Klienci, którzy do 31 grudnia 2013 roku otworzą konto osobiste w banku BGŻ z dowolnym planem taryfowym i kartą płatniczą, ale też dotychczasowi, którzy jednak dodatkowo złożyli zlecenie przekazywania wynagrodzenia lub innych świadczeń (jak np. emerytury, renty) na rachunek prowadzony w Banku BGŻ. Losowanie nagród odbędzie się 28.02.2014 roku, a ich przekazanie nastąpi do dnia 24.03.2014 roku. Zainteresowane & zainteresowani? Odsyłam zatem do regulaminu loterii “WIELKA KASA”.

Absolwentka germanistyki oraz informatyki i ekonometrii. Propagatorka idei edukacji finansowej. Pomaga kobietom zdobyć pewność siebie w obchodzeniu się z pieniędzmi, wspiera je w budowaniu własnej stabilności i niezależności finansowej. Autorka poradników "Pieniądze dla Pań" oraz "Kariera dla Pań". Zawodowo związana z branżą IT, gdzie pracowała jako twórczyni stron internetowych, kierowniczka projektów, scrum master i dyrektorka finansowa.

Dodaj komentarz