Konkurs książkowy “Inspirująca Kobieta Sukcesu”

Sukces w życiu każdego człowieka oznacza coś innego. Dla jednych będzie to zbicie ogromnej fortuny, dla drugich zrealizowanie najskrytszych marzeń (co niekoniecznie wiąże się z osiągnięciem statusu bogacza!), dla innych wreszcie – poczucie, że jest się potrzebnym i robi coś dobrego. A czym jest sukces według Ciebie? Czy znasz może inspirującą kobietę, którą można by było określić mianem kobiety sukcesu? Jeśli tak, zapraszam Cię do udziału w pierwszym na blogu Kobiece Finanse konkursie – do wygrania nagrody książkowe!

Stałe Czytelniczki i Czytelnicy bloga Kobiece Finanse wiedzą, że niedawno ukazał się poradnik mojego autorstwa Pieniądze dla Pań, który wchodzi w skład serii Poradniki na obcasach. Jest to jedna z nagród do zgarnięcia (plus autograf!), ale nie tylko… Poniżej prezentuję szczegóły zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić następujące warunki:

1) Wykonać Zadanie:

Polub stronę Kobiece Finanse na Facebooku.
(jeśli jesteś już fanką/fanem, to świetnie – możesz grać dalej!)

2) Odpowiedzieć na Pytanie zamknięte:

Kto jest patronem medialnym serii “Poradniki na obcasach”?

3) Odpowiedzieć na Pytanie otwarte:

Inspirująca kobieta sukcesu – podać personalia i opisać znaną kobietę sukcesu, którą się podziwia, której historia motywuje do działania i samorozwoju. Należy wyjaśnić fenomen swojej idolki.

Zgłoszenie konkursowe należy wysłać na adres e-mailowy konkurs@kobiecefinanse.pl do dnia 12.10.2014r., wpisując w tytule maila: „Inspirująca Kobieta Sukcesu + imię i nazwisko uczestnika”.

W Pytaniu Otwartym należy opisać kobietę, której historia motywuje Ciebie do działania i samorozwoju. Z różnych powodów: bo uzyskała niezależność finansową, rozwinęła własny biznes, pomaga charytatywnie – po prostu zmienia świat na lepsze, a przy tym nie boi się realizować swoich marzeń!

Opis powinien być zapisany w pliku o formacie .doc, .docx lub .odt jako jedna strona A4 znormalizowanego maszynopisu – czyli tekst powinien się mieścić w przedziale minimum 1 300 i maksimum 1 800 znaków na stronie, wliczając w to spacje i znaki interpunkcyjne; czcionka Times New Roman, rozmiar 12 przy podwójnym odstępie między liniami. Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić w Twoim edytorze tekstów liczbę znaków, skorzystaj z tego licznika online.

[edit 28.09.20914]I nie zapomnijcie zamieścić w mailu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu – przykład w regulaminie ;)[/edit]

Przewidziane są następujące nagrody:

  • 1 miejsce – książka Pieniądze dla Pań + książka Prawo dla Pań + publikacja nagrodzonego tekstu Pytania Otwartego na łamach bloga Kobiece Finanse.
  • 2 równorzędne wyróżnienia – książka Pieniądze dla Pań + publikacja nagrodzonego tekstu Pytania Otwartego na łamach bloga Kobiece Finanse.
Poradniki Pieniądze dla Pań oraz Prawo dla Pań

Fundatorem nagród jest wydawca serii Poradniki na obcasach, Wydawnictwo LINGO.

Wydawnictwo LINGO

Gorąco zachęcam do udziału, jestem bardzo ciekawa, jakie kobiety były dla Was inspiracją do tego, by wziąć życie w swoje ręce 🙂 Tym bardziej, że nagrodzone wypowiedzi zostaną też opublikowane na blogu!

Zanim wyślesz zgłoszenie konkursowe, koniecznie zapoznaj się z pełną treścią regulaminu! Oto i on: Regulamin konkursu “Inspirująca Kobieta Sukcesu”

Życzę powodzenia i czekam na zgłoszenia – na pewno będą inspirujące! 😉

Podobał Ci się ten wpis? Uważasz go za przydatny? Chcesz mnie wesprzeć?
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się nim ze znajomymi!
Nieco niżej znajdziesz przyciski do udostępniania artykułu w różnych serwisach internetowych. Dla Ciebie to jeden klik, który trwa chwilę, a dla mnie szansa na dotarcie z wartościowymi treściami do nowych odbiorców 🙂 DZIĘKUJĘ!

Zapraszam Cię też do polubienia bloga Kobiece Finanse na Facebooku oraz śledzenia go na Twitterze lub obserwowania na Instagramie. Jestem również obecna na platformie Pinterest.

Najbardziej zachęcam jednak do zapisania się na mój newsletter. Wtedy zawsze będziesz na bieżąco z nowymi wpisami, ciekawostkami, wartymi odnotowania wydarzeniami i poradami 🙂

Absolwentka germanistyki oraz informatyki i ekonometrii. Propagatorka idei edukacji finansowej. Pomaga kobietom zdobyć pewność siebie w obchodzeniu się z pieniędzmi, wspiera je w budowaniu własnej stabilności i niezależności finansowej. Autorka poradników "Pieniądze dla Pań" oraz "Kariera dla Pań". Zawodowo związana z branżą IT, gdzie pracowała jako twórczyni stron internetowych, kierowniczka projektów, scrum master i dyrektorka finansowa.

1 komentarz do “Konkurs książkowy “Inspirująca Kobieta Sukcesu””

Dodaj komentarz